Іспанія

Іспанія – країна смарагдового моря та апельсинових гаїв. Але, крім того, це країна суворих Піренеїв та спекотної Андалусії. Ця країна завжди приваблює особливим ставленням до життя серед мешканців. Тут не прийнято квапитися чи поспішати. Іспанія – це мистецтво насолоджуватися життям тут і вже. Саме тому, щорічно сюди їдуть на відпочинок люди з усієї Європи.

Де знаходиться Іспанія

Іспанія займає більшу частину Піренейського півострова, за південному заході Європейського континенту. Крім того, до Іспанії відносяться дві великі групи островів: Балеарнські ( в Середиземному морі), та Канарські ( в Атлантиці, біля західного узбережжя Африки ). Варто зауважити, що Іспанія є частково африканською країною. Адже два її міста, Сеута та Меліл’я, знаходяться безпосередньо на узбережжі Африки і мають кордони з Марокко.

Столицею Іспанії є місто Мадрид, що знаходиться в самісінькому центрі країни. Мадрид є і одним з двох найбільших економічних центрів Іспанії. Іншим таким центром є столиця Каталонії – Барселона. Серед інших важливих міст варто виділити Севілью, Валенсію, Більбао тощо. Іспанія розташована переважно в субтропічній кліматичній зоні. Однак, в центральній частині країні спектно та дуже сухо. На півночі, в Піренеях, не є дивиною морози. Як правило, туристи відвідують середземноморське узбережжя цієї країни, що має ідеальні умови для якісного відпочинку.

Хто такі іспанці

Іспанці, в свій час, керували однією з найвеличніших у світі Імперій. Це вони відкрили світу Америку. Це вони завоювали держави Майя, Ацтеків та Інків. Це вони тримали в кулаку майже всю Європу на протязі декількох столітть. Іспанська Імперія включала в себе Всю сучасну Латинську Америку ( без Бразилії), майже 30% сучасної території США, Філіпінські острови та ряд володінь в Африці. А ще вони володили південною Італією, сучасними Нідерландами та Бельгією... Сьогодні Іспанія все це втратила. Та й самі іспанці вже зовсім не схожі на своїх предків-конкістадорів. Мешканець Мадриду вважає себе кастильцем та розмовляє на кастільяно. Мешканці Барселони та Валенсії вважають себе каталонцями та розмовляють на каталонській. А ще є баскська, галісійська ...Сьогодні всі ці люди вважають себе єдиною спільнотою лише щодо зовнішніх справ. Наприклад, вони всі вболівають за футбольну збірну Іспанії.  «Червона Фурія» ( La Furia rroja ), для іспанців, це святе. Але є між ними і спільні риси. Це, в першу чергу, неквапливість. Слово «сієста» відоме на цілій світ. Як і слово «маньяна», тобто завтра.  Іспанці будь-яку роботу воліють зробити «маньяна». Варто зауважити, що які всі латинські народи, іспанці не дуже прихільні до англійської мови. Тому, в багатьох випадках, туристу варто знати хоча б декілька фраз іспанською.

Що їдять іспанці

А що можуть їсти люди, які живуть в субтропіках біля моря? Звичайно, що морську рибу та морепродукти. При цьому, прісноводна риба в Іспанії попитом практично не користується. Звичайно, що іспанці їдять оливки та оливкову олію. Багато хто вважає, що саме іспанська оливкова олія є найкращою в світі. Овочі, сири теж є дуже популярними. З найбільш відомих іспанських страв можна виділити різноманітні паельї, які є дуже схожими на східні плови. Як правило, паелья готується з риса з додаванням м’яса, овочів, риби та морепродуктів. Причому, все це може бути разом в одному рецепті.

Не менш відомим є іспанський холодний помідорний суп гаспаччо (gazpacho ). В спекотному кліматі Іспанії це те що треба. Іспанці є відомими поціновувачами м’ясних страв. «Хамон» вже давно відомий в цілому світі. А місцеві ковбаси: морсілья, чорісо, собрассада сподобаються всім.

Звичайно, що в Іспанії полюбляють сири. І готують їх у неймовірній кількості варіантів. Практично, кожне село може репрезентувати власний сорт сиру. Щодо алкогольних напоїв, то найбільш відомим вином Іспанії є херес, назва якого походить від назви іспанського міста Херес-де-ла-Фронтера. Але частіше іспанці п'ють Сангрію ( sangreкров ) – напій з червоного вина з додаванням прянощів та льоду.

Для чого туди їхати

Як правило, Іспанія є досить дорогою країною для відпочинку, порівняно з більш бюджетними Болгарією чи Туреччиною. З іншої сторони, Іспанія це зовсім інший рівень сервісу. Причин для того, щоб відвідати Іспанію є досить багато. Їх можна згрупувати таким чином.

Пляжний відпочинок. Іспанія має чотири великих курортних зони. Узбережжя Середземного моря, від французького кордону до Гібралтарської затоки, один великий курорт. Саме тут знаходяться славнозвістні Коста-Брава, Коста-Дорада, Коста-дель-Соль та багато інших куротних територій. На заході та півночі, на узбережжі Атлантики знаходяться Кантабрія та Коста-Верде. А крім того, є ще Канарські острови та острови Балеарнські, серед яких знаходиться відома на всю Європу Мальорка.

Гірські лижі. Не дивлячись на свое досить такі південне розташування, Іспанія може похвалитися і гірськолижними курортами. Всі вони розташовані в Піренеях, на кородоні із Францією. Варто зауважити, що Піренеї є досить серьйозними горами, які висотою значно перевищують Карпати. Десь там в Піренеях знаходиться і карликова держава Андорра, яка знаходиться під спільним суверенитетом Французської Республіки та єпископа Урхельського з Іспанії.

Екскурсійні програми. Іспанія – це країна-музей. Величний Мадрид з палацом Ескоріаль, Пласа-дель-Соль та всесвітньовідомою галереєю мистецтв Прадо, має гідного конкурента в особі приморської Барселони з творінням Антоніо Гауді Собором Святої Родини. (La Sagrada de Familia ) та багатьма іншими  вартими уваги об’єктами.  А ще є неповторний та унікальний палацовий комплекс мавританських часів в Гранаді – Альгамбра.

А старовинними вулочками Сантандера, Більбао, Сарагоси та багатьох інших міст можна гуляти нескінченно довго. А ще в Іспанії можна побачити безліч різноманітних видовищ, серед яких, крім футболу, варто виділити бій биків с тореадорами – корриду.

Потрапити в Іспанію, насправді, дуже просто. Треба лише, перейти на відповідну сторінку нашого сайту, та користуючись зручною формою вибору туру, обрати для себе найбільш прийнятний варіант. Або просто зв'язатися з працівниками нашої компанії наступними способами.

Телефон: 0332-23-13-13, 0332-23-16-52, 099-4637557

Skype: romanyk_anna

Viber: +38 099 463 75 57

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

Залиште повідомлення

Оператор відповіcть найближчим часом