Впровадження безвізового режиму між Україною та країнами – учасницями Шенгенської угоди дозволяє українцям вільно подорожувати Європою. Однак, скористатися  можливостями «безвізу» можуть лише власники біометричних закордонних паспортів.  В цій статі ми розповімо, яким чином, де і за скільки можна стати власником такого паспорту.

Анталья

Південно-західне узбережжя Туреччини добре знайоме українським туристам. Саме цей регіон мають на увазі більшість українців, коли збираються на відпочинок до Туреччини. Головним містом турецької Рів’єри, а саме так називають цю місцевість, є місто Анталья, що також є респектабельним курортом та одним з найцікавіших та найпопулярніших туристичних міст всієї Туреччини.

Острів Самуї

Острів Самуї, що знаходиться у Сіамській затоці, за за декілька останніх років, став одним з найпопулярніших туристичних напрямків. Кришталево чиста вода, екзотичні флора та фауна та краса незайманої природи з кожним роком приваблюють все більше туристів з України на острів в стилі Баунті. Острів Самуї сьогодні рахується одним з найпрекрасніших куточків Королівства Таїланд.

Храм Ясукуні

В кожного народу є свій пантеон постатей, які вважаються героями цього народу. Як правило, мова йде про тих людей, які внесли значний вклад в розвиток нації. Однак, в Японії такими людьми вважаються всі, хто загинув в інтересах Японської імперії. І саме для них, в 1869 році, в Токіо був побудований храмовий комплекс Ясукуні, якій до цієї пори є однією з найбільших святинь японського народу.

Залиште повідомлення

Оператор відповіcть найближчим часом