Таїланд

Таїланд – таємнича країна Суварнабхумі, яка формою своєю нагадує золоту сокиру демона Врітри, що впала саме тут на землю, після поразки демона в бою проти бога Індри. Так говорить давня легенда. Сьогодні Таїланд, з його золотими пляжами, смарагдовими морями та неповторної краси буддійськими храмами, є одним з найпопулярніших напрямків серед українських туристів.

Де знаходиться Таїланд

Таїланд ( або, як називають свою країну її мешканці Пратхет Тхаі ) знаходиться в серці Індокитайського півострова в Південно-Східній Азії. Країна межує з М’янмою на заході, Лаосом та Камбоджею на сході та з Малайзією на півдні.  Столиця Таїланда – Бангкок.

Таїланд має виходи до двох морів. На півдні від основної частини країни знаходиться Сіамська затока Південно-Китайського моря. Саме тут відпочивають числені туристи в Патайї та прилеглих містечках. А також, на острові Самуї, що знаходиться набагато південніше.  А на далекому південному заході, береги Таїланда омиває тепле та прозоре Андаманське море, що належить до бассейну Індійського океану. Тут знаходиться всесвітньо відомий острів Пхукет.

Хто такі тайці

Основним населенням Таїланду є тайці, нація з тисячолітньою історією. Коли майже вся Азія була поділена між Європейськими колоніальними державами, Таїланд,  тоді він ще мав назву Сіам, зумів вдало зіграти на протиріччях між Францією, яка захопила В'єтнам, Лаос та Камбоджу на сході, та Британською Імперією, що володіла М’янмою на заході. В результаті Сіамське Королівство залишилося незалежною державою. Тому тайці пишаються своєю країною. Крім тайців, в країні живе досить багато китайців та малайців. Але основною мовою Таїланду є тайська. Досить розповсюдженою, серед мешканців столиці та курортних районів, є і англійська мова. Тайці сповідують буддізм тхеравада. Саме тому, вони доброзичливі і лагідні. До того ж, завдяки впливу буддізму, в Таїланді постали архитектурні шедеври, які є візитною карткою країни.

Що їдять тайці

Як і в більшості країн Азії, в Таїланді основним продуктом харчування є рис. Саме він складає основу раціона більшості тайців. Однак, до рису прийнято подавати безліч різноманітних страв та соусів, які часом відрізняються досить високи ступенем гостроти. Найчастіше, приправами до основної страви є соуси на основі каррі та рибні соуси.

Тайці готують також локшину, яка робиться теж переважно з рисового борошна. Найпопулярнішими стравами сучасного Таїланду для туристів є «Том ям», який являє собою кисло-гострий суп на курячому бульйоні з креветками та іншими морепродуктами.  Крім того, досить відомим є «Том Кха Каі» - гострий суп з курки, на кокосовому молоці з додаванням безлічі різноманітних приправ та зелені.

Таїланд знаходиться в тропіках. А це означає, що тут є безліч різноманітних плодів, про які більшість українців навіть не чули.  Наприклад, рамбутан, мангостін, дуріан. До речі, саме дуріан найчастіше запам’ятовують українські туристи. Адже маючі приємний горіхово-сирний солодкий смак, цей фрукт дуже погано пахне гнилістю. А ще дуріаном не можна закусувати спиртні напої, бо будуть проблеми із здоров’ям.

Для чого туди їхати

Таїланд, на сьогодні, є найбільш розвинута, в плані туристичної інфраструктури, країна Східної Азії. До того ж, досить велика кількість українців вже втигла побувати в цій країні. Як правило, враження вона залишає досить гарні. Отже, в Таїланд варто їхати ось для чого.

·         Пляжний відпочинок. Як вже зазначалося вище, ця країна має досить довгі узбережжя на двох морях, що вкриті відмінними пляжами з золотим дрібним піском. Найбільш відомими курортними зонами країни є околиці Патайї на північному березі Сіамської затоки. Патайя знаходиться зовсім поряд зі столицею країни містом Бангкок. Набагато південніше, біля кордону з Малайзією, знаходиться острів Самуї, який може сміливо претендувати на звання «раю на землі».  Самуї знаходиться далеко від столиці. Тому екскурсії  з Самуї в Бангкок доведеться робити за допомогою літака. По іншу сторону Малакського перешийку, вже на Андаманському морі, знаходиться ще один «рай на землі» - острів Пхукет, який також є дуже популярним серед українців.

·         Екскурсійні програми. В плані екскурсій, Таїланду є що запропонувати своїм гостям. Крім білосніжних пляжів, на островах Самуї та Пхукет є казкові водоспади, коралові рифи для якісного дайвінгу. В центральній частині країни варто відвідати місто Бангкок – столицю Таїланду. Неперевершені храми Ват Пхра Кео ( Храм Смарагдового Будди) та Ват Пхо ( Храм Будди, що спить) та багато інших, доповнені незвичайною системою каналів-клонгів, що перетворюють деякі райони Бангкоку у щось подібне до Венеції. А ще у всіх куточках Таїланду є можливість ближче познайомитися із слонами і навіть покататися на них.

·         Вигідний шопінг. Звичайно, що Таїланд, як країна з досить низькооплачуваною робочою силою, є Меккою для тих хто хоче придбати недорогі та якісні товари повсякденого побуту. Але особливу славу серед шопперів, Таїланд заслужив своїми вигідними пропозиціями щодо ювелірних виробів та дорогоцінних каменів. Все це тут можна придбати за досить пристойною, в порівнянні з Україною, ціною.

Потрапити в Таїланд, насправді, дуже просто. Треба лише, відвідати відповідну сторінку нашого сайту, та користуючись зручною формою вибору туру, обрати для себе найбільш прийнятний варіант. Або просто зв'язатися з працівниками нашої компанії наступними способами.

Телефон: 0332-23-13-13, 0332-23-16-52, 099-463-75-57

Skype: romanyk_anna

Viber: +38 096 463 75 57

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ask about this product

Залиште повідомлення

Оператор відповіcть найближчим часом